Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone

Merrill Farm Resort

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna!
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

***

Region:

Stowe , USA

Opis hotelu:

<P>Merrill Farm Inn and Resort to wspaniała karczma Nowej Anglii położona wśród pięknych drzew i pięknej okolicy na siedmiu akrach. Rustykalny i ciepły, a także spokojny urok kraju sprawią, że poczujesz się u nas jak w domu. Jesteśmy znani z naszej gościnności i wysokiej jakości usług. Położony 6 km od krytego parku wodnego, 8 km od centrum North Conway, 8,5 km od pola golfowego i 92 km od Portland International Jetport.</P><P>Wyposażenie i usługi: restauracja (śniadanie i kolacja), bar, sauna, pokoje spotkań, sale konferencyjne, siłownia, bezprzewodowy dostęp do Internetu i kawiarnia.</P><P>Pokoje wyposażone są w bezprzewodowy dostęp do Internetu, telefon, telewizor, suszarkę do włosów, małą lodówkę i łazienkę.</P><P>Kabiny mają również piec opalany gazem, kuchnię, oddzielne sypialnie i pomieszczenia mieszkalne.</P><P>Pokój dwupoziomowy typu Loft posiada 2 oddzielne sypialnie</P><P>Uwaga: Odbiór z ograniczonymi godzinami otwarcia. Podczas rezerwacji hotelu prosimy o podanie numeru lotu i planowanej godziny przyjazdu.</P><P>Adres: 428 White Mountain Highway, 03860 North Conway, New Hampshire, Stany Zjednoczone.</P>

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów