Stany Zjednoczone, Stany Zjednoczone

Tenaya Lodge at Yosemite

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: USNPL - I4342A
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

****

Region:

Yosemite NP, USA

Opis hotelu:

<P>Tenaya Lodge to elegancki kurort w kalifornijskiej High Sierra, który jest bramą do czterech pór roku przygody w Yosemite. W Tenaya Lodge odpoczywasz, bawisz się i odmładzasz. Tworzysz wspomnienia, których nigdy nie zapomnisz. Nasz hotel położony jest w Fish Camp, 5 km od góry Hogan, 9 km od Sugar Pine i 100 km od międzynarodowego lotniska Fresno-Yosemite.</P><P>Udogodnienia i serwisy zawierają restauracje, bary, baseny, basen dla dzieci, zabiegi spa (płatne), bezprzewodowy dostęp do Internetu, pokój gier, siłownię, saunę, centrum biznesowe, sale konferencyjne, parking, sklep z upominkami, windę i całodobową recepcję.</P><P>Pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, radio, ekspres do kawy / herbaty, lodówkę, sejf, klimatyzację / ogrzewanie, biurko do pracy, bezprzewodowy dostęp do Internetu, łazienkę i suszarkę do włosów.</P><P>Adres: 1122 Highway 41, PO Box 159, 93623 Fish Camp, Kalifornia, USA.</P>

Tech info:

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów