Stany Zjednoczone, USA: wycieczki objazdowe, USA: wycieczki objazdowe

American Dream

Atuty hotelu

Pogoda w Nowy Jork (Stany Zjednoczone):

prognoza na 5 dni » kiedy jechać »
Częściowe zachmurzenie
11oC powered by World Weather Online
Oferta jest dostępna! kod oferty: USVITX - LAXAMER
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Kategoria:

Region:

Stany Zjednoczone /

Opis oferty: :

Los Angeles • Pustynia Mojave • Las Vegas • Route 66 • Park Narodowy Wielkiego Kanionu • Park Narodowy Doliny Śmierci • Fresno • Sacramento • Dolina Napa • San Francisco • Alcatraz • Sausalito • Monterey • 17-Mile Drive • CarmelPodróż przez Kalifornię, Arizonę i Nevadę w poszukiwaniu najpiękniejszych miejsc zachodniego wybrzeża USA. Na trasie widokówkowe pejzaże, wielkie miasta i najbardziej znane parki narodowe - nowoczesność i ślady wielkiej historii w jednym. W programie zwiedzanie San Francisco, bajeczny Carmel i "must" dla koneserów: wizyta w Dolinie Napa z degustacją słynnych kalifornijskich win! Trasa w USA: ok. 3500 km.

1. DZIEŃ.:

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Los Angeles. Transfer do hotelu w okolicach Los Angeles, zakwaterowanie, nocleg.

2. DZIEŃ. LOS ANGELES :

Wczesne śniadanie. Całodzienne zwiedzanie pełnego fantazji i kolorów Miasta Aniołów - LOS ANGELES: Downtown z Disney Hall i ratuszem (przejazd panoramiczny), zwiedzanie Universal Studios - miejsca, gdzie powstają największe produkcje filmowe w Stanach Zjednoczonych. Następnie przejazd do Hollywood i spacer po Hollywood Boulevard z wmurowanymi gwiazdami, upamiętniającymi sławy amerykańskiego show-businessu w okolicy Chinese Theatre do Dolby Theatre - miejsca corocznej gali wręczania Oscarów i Rodeo Drive z butikami największych projektantów mody, malownicze i szalone Venice ze słynną Venice Beach. Wieczorem czas wolny w Santa Monica. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. PUSTYNIA MOJAVE - LAS VEGAS :

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PUSTYNI MOJAVE, położonej w większości we wschodniej części stanu Kalifornia, o powierzchni około 35 tys. km². Przejazd do LAS VEGAS, miasta hazardu i rozrywki. Zakwaterowanie w hotelu i spacer główną ulicą Las Vegas - Las Vegas Boulevard, na której zlokalizowane są najsłynniejsze kasyna i hotele. Czas wolny. Nocleg.

4. DZIEŃ. ROUTE 66 - P. N. WIELKIEGO KANIONU :

Śniadanie. Przejazd fragmentem legendarnej ROUTE 66. Następnie przejazd do PARKU NARODOWEGO WIELKIEGO KANIONU, największego i najstarszego na świecie tworu skalnego. Każdego roku jest on odwiedzany przez ok. 5 mln turystów. Spacer nad krawędzią Wielkiego Kanionu Kolorado. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ. P. N. DOLINY ŚMIERCI - FRESNO :

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PARKU NARODOWEGO DOLINY ŚMIERCI, położonego w południowej Kalifornii i uważanego za najgorętsze miejsce na ziemi, niemal pozbawionego wody i cienia. Późnym popołudniem przyjazd do FRESNO. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. SACRAMENTO - DOLINA NAPA :

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do SACRAMENTO. Zwiedzanie jego najsłynniejszej części, tzw. Old Sacramento - National Historic Landmark District i State Historic Park leżącego przy pięknej rzece Sacramento. Znajduje się tu wiele sklepów, restauracji, a także muzeów, gdzie można podziwiać eksponaty z czasów "gorączki złota" w Kalifornii i kolei transkontynentalnej. Przejazd do DOLINY NAPA - centrum amerykańskiego przemysłu winiarskiego. Degustacja wina w jednej z winnic. Kolacja w lokalnej restauracji. Przejazd do hotelu w okolicach San Francisco, zakwaterowanie, nocleg.

7. DZIEŃ. SAN FRANCISCO :

Śniadanie. Zwiedzanie przepięknego, najbardziej liberalnego miasta Stanów Zjednoczonych - SAN FRANCISCO: Union Square, The Embarcadero, przejazd słynnymi tramwajami linowymi, Transamerica Pyramid, legendarne Chinatown, Nob Hill, Grace Cathedral, dzielnica Fisherman's Wharf, Golden Gate Bridge - popularny symbol miasta. Powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. ALCATRAZ - SAUSALITO :

Śniadanie. Wizyta w ALCATRAZ, słynnym więzieniu wybudowanym na wyspie o pionowych klifach, otoczonej lodowatymi wodami ze zdradliwymi prądami. Odbywali tu karę słynni gangsterzy, m.in. Al Capone, Robert Stroud i Machine Gun Kelly. Przejazd słynnym Golden Gate - to prawdziwe dzieło sztuki i inżynierii, pozostawiające niezapomniane wrażenia. Przyjazd do uroczego SAUSALITO, położonego nad brzegiem zatoki. Czas wolny na odpoczynek, wizytę w tutejszych galeriach sztuki i spacer malowniczymi uliczkami z wiktoriańską zabudową. Portowy charakter miasteczka sprawia, że restauracje Sausalito słyną z doskonałej kuchni obfitującej w owoce morza. Przy przystani często można zobaczyć foki. Powrót do hotelu i nocleg.

9. DZIEŃ. MONTEREY - 17-MILE DRIVE - CARMEL :

Śniadanie. Przejazd do MONTEREY, leżącego na półwyspie o tej samej nazwie. Krótki spacer po urokliwym nabrzeżu. Przejazd słynną drogą 17-MILE DRIVE, uznawaną za jedną z najbardziej malowniczych na świecie. Zwiedzanie CARMEL, klasycznie pięknego miasta nad brzegiem oceanu. Ta niezwykle malownicza miejscowość letniskowa, bogata w galerie sztuki i urocze butiki, jest idealnym miejscem na popołudniowy spacer. Burmistrzem Carmel przez wiele lat był słynny amerykański aktor i reżyser, Clint Eastwood. Powrót do hotelu i nocleg.

10. DZIEŃ.:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny w zależności od godziny wylotu. Przejazd na lotnisko w San Francisco i wylot do Polski.

11. DZIEŃ.:

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: :

9 noclegów w hotelach**/***: 2 w Los Angeles, 2 w Las Vegas, 1 we Fresno, 4 w okolicy San Francisco; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 9 śniadań, kolacja w Dolinie Napa • degustacja lokalnych win w Dolinie Napa • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI::

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 350 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień (dla kierowcy). Wizy: Polska została formalnie włączona do Programu Ruchu Bezwizowego (Visa Waiver Program). Elektroniczny System Autoryzacji Podróży (ESTA) jest dostępny dla obywateli Polski. Szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://pl.usembassy.gov/pl/visas-pl/Napięcie w gniazdkach elektrycznych wynosi 120 V, wtyczki polskich urządzeń elektrycznych nie pasują do gniazdek amerykańskich.

Stany Zjednoczone, USA: wycieczki objazdowe - prognoza pogody

 • Częściowe zachmurzenie
  20°C
  opady:
  brak
  zachmurzenie:
  25%
  wilgotność:
  52%
  widoczność:
  16 km
  ciśnienie:
  1023hPa
  wiatr:
  294°   13 km/h
  wsch. słońca:
  05:41
  zach. słońca:
  20:05
 • Możliwe przejściowe opady deszczu
  min.10°C max.23°C
  opady:
  0.4 mm
  wiatr:
  312°   8 km/h
  wsch. słońca:
  05:40
  zach. słońca:
  20:06
 • Możliwe przejściowe opady deszczu
  min.12°C max.24°C
  opady:
  0.3 mm
  wiatr:
  318°   11 km/h
  wsch. słońca:
  05:39
  zach. słońca:
  20:07
 • Możliwe przejściowe opady deszczu
  min.11°C max.21°C
  opady:
  1.5 mm
  wiatr:
  262°   11 km/h
  wsch. słońca:
  05:38
  zach. słońca:
  20:08
 • Częściowe zachmurzenie
  min.12°C max.25°C
  opady:
  brak
  wiatr:
  226°   18 km/h
  wsch. słońca:
  05:38
  zach. słońca:
  20:09

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 50-418, ul. Traugutta 45. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów